אודות המלכיז

קבוצת מלכי - מניעים בהצלחה את עולם הנדל"ן בראשון לציון

קארין וגיא מלכי הם צמד אחים אנרגטיים שהחליטו לעבוד ביחד כסוכני נדל"ן. האנרגיות והעובדה שהם משלימים אחד את השני מציבים אותם בראש רשימות סוכני הנדל"ן המובילים

קושי איתו מתמודד כל אדם, בשלב כזה או אחר בחייו, הוא לבחור את איש המקצוע המתאים.

כאשר מדובר בתחום הנדל"ן, ואתם מעוניינים למכור או לקנות דירה, מעטים יכחישו שבחירת סוכן הנדל"ן הנכון למשימה היא אחד השלבים הכי קריטיים בתהליך. אם גם אתם מחפשים את הסוכנים הנכונים, עם תשוקה למקצוע, לב פתוח ללקוחות, מקצועיות וידע שאין שניים להם – הכירו את קבוצת מלכי – סוכני הנדל"ן הבאים שלכם.

האש והמים יחדיו

קארין וגיא מלכי הם אח ואחות שאפתניים, שבחרו לעבוד יחדיו, כאשר כל אחד מהם תורם לעבודה המשותפת את כישרונותיו ותכונותיו הייחודיים על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר. כל אחד מהם סוכן נדל"ן מוכשר, בעל הישגים והכרה מרשימה, עם הופעות חוזרות במקומות הראשונים של רשימות הסוכנים המובילים ברחבי הארץ, אך ביחד, ניתן להבין בנקל כי כוחם גובר. "הוא המים ואני האש" אומרת קארין בחיוך. "אני סומכת עליו בעיניים עצומות, יש בינינו דינמיקה מדהימה והוא הפרטנר הכי מושלם לתפקיד". ניתן להבין להבין למה הלקוחות שלהם מתאהבים בהם, וחוזרים אליהם פעם אחר פעם.

השניים, אשר פתחו חברת תיווך בראשון לציון על פי החזון שלהם Malki&Co לא מתפשרים על פחות מ-100% של אמינות, שירותיות ומקצועיות, הם ידועים כמי שעובדים עם כל הלב ונותנים את כל כולם, בכל עסקה. "למרות ההצלחה הגדולה" הם אומרים, "אנו כל הזמן שואפים להיות הגרסה הכי טובה שלנו, לא מוותרים לעצמנו ולו לרגע אחד ולא נחים על זרי הדפנה, אלא לומדים כל הזמן ומתפתחים להיות אנשים טובים יותר, מקצועיים יותר במה שאנו עושים בכל רגע ובכל זמן נתון".

ההצלחה הכבירה של "מלכי" נובעת מהעובדה כי קארין וגיא לא חששו לקפוץ היישר אל המים העמוקים, עבורם אין עסקה קטנה או גדולה מדי ובכל סיטואציה, גם כזו סבוכה, יש להם את היכולת למצוא את האסטרטגיה המתאימה והנכונה ביותר שיכולה להוביל לעסקה משתלמת לכל הצדדים

לעולם לא מפסיקים להשתפר

קארין וגיא הם אנשי נדל"ן מקצוענים, רהוטים, נחושים ואדיבים אשר חמושים במיטב הכלים. בין היתר, מלכי מחזיקים בחברות במרכז הבינלאומי לשיווק בתי יוקרה, הם עברו הכשרה אצל אן מילר, סגנית נשיאת רי/מקס העולמית, הם בוגרי שיטת NLP, בוגרי הכשרות משא ומתן אצל פרופסור מיכאל צור, עוברו השתלמויות ברימקס הארצית והעולמית, כמו גם הכשרות אצל ניר דובדבני, והם חברים בלשכת המתווכים הארצית.

גם אז, בתקופת הקורונה, כאשר מתווכים רבים פרשו מן המקצוע בשל כמות עסקאות נמוכה, גיא וקארין ממשיכים לגדול. "אנחנו אנשים שצומחים מן הקושי", הם אומרים. "אנחנו אנשים שמאמינים באתגרים וזה משתקף בהיקף העבודה שלנו, גם בתקופה כזאת".

תהליך העבודה מול הלקוח

תהליך העבודה מול הלקוח של קבוצת מלכי הוא תהליך ייחודי, מרגש וחוויתי שרוב הסיכויים שלא תחוו אצל סוכני נדל"ן אחרים. ראשית, מתחילים הצמד בבירור צרכים מעמיק, מה המטרות למכירת או קניית דירה, מה ההון העומד לרשותו, ולאן הוא רוצה להתקדם. "טובתו של הלקוח היא ערך עליון עבורנו" אומרת קארין. "אנחנו עובדים עם הלב, ולכן פעמים רבות יעצנו ללקוח לא למכור, במידה הרגשנו שזה לא הצעד הנכון עבורו". בנוסף, כחלק מתהליך בירור הצרכים, קארין וגיא מפנים את הלקוחות לאנשי מקצוע שונים שעובדים איתם בבנקים השונים, זאת כדי להבטיח שהלקוח יקבל את התנאים הטובים ביותר ללקיחת משכנתא, ועוברים איתו על האפשרויות הפיננסיות העומדות בפניו. "אנחנו חייבים לעבוד עם המצפון. אמא שלנו תמיד לימדה אותנו להתייחס לאחרים כפי שהיינו רוצים שיתייחסו אלינו, וזה קו מנחה בעבודה, ואף בחיים, עבור שנינו".

חוויה מתקנת למוכרי נכסים

קארין מספרת כי חשוב לשניהם מאד להרגיש את החיבור עם הלקוח, לוודא כי הוא חולק עמם אמונות וערכים, ולוודא כי יש להם את היכולות לשפר ולשנות את חייו. "אנחנו חיים ופועלים בתשוקה" היא אומרת, "וכך גם נראה העסק שלנו והחיים שלנו. הפעולות שלנו תמיד חזקות, עוצמתיות וממוקדות, וכשלקוח אומר לנו "אני נהנה לשלם לכם", זה הדבר הכי משמח שאנו יכולים לחוות בעבודה".

לא פלא, אם כך, שרוב הלקוחות שלהם הם לקוחות חוזרים, וקארין מספרת על לקוחות שהביאו את בני המשפחה שלהם, את החברים, ושזכרו אותם גם לשנים אחר כך, לעסקה הבאה. לקוח אחד, מספרת קארין, נכווה בעבר משני מתווכים וקארין לקחה אותו תחת חסותה, לאחר שנה שלמה בה הייתה עם הלקוח בתהליך Follow up של בדיקה והתעניינות, הלקוח וקארין החליטו לצאת לדרך משותפת ולחתום על טפסי בלעדיות, למרות הטראומה מעברו, והיא מכרה לו את הדירה תוך 90 יום, במחיר המבוקש.

לקוח נוסף מצפון הארץ, שדירתו עמדה למכירה במשך שנתיים ללא הצלחה, יצר קשר עם קארין וגיא. לא תופתעו לגלות שהם מכרו את הדירה תוך 3 חודשים, במחיר המקסימלי. ניתן להבין מתוך הדברים הללו שכאשר איש מקצוע מיומן נכנס לתמונה, התוצאות בהתאם.

להבין את חשיבות הבית

את התשוקה שיש לקארין ולגיא למקצוע ולעבודה מול האנשים, אפשר לראות דרך המילים, והרי זה מובן, רכישה או מכירה של דירה הם בין הצעדים הגדולים ביותר שעושה אדם בחייו, וברגעים אלו, אין ספק שכאשר יש לצידך אדם שמבין את החשיבות של בית, ופועל מהלב, הוא שעושה את כל ההבדל. "לפני שבחרתי להיות מתווכת" מספרת קארין, "אמרו לי אנשים שמכירים אותי שלא אצליח בעסק כי אני לא אדם שדורס אנשים, אבל אני הרגשתי בלב שלי שאני רוצה לשנות את פני הנדל"ן, להראות לאנשים שיש גם גישות אחרות למקצוע. אנחנו מגיעים מבית עם המון ערכים, והערך שלנו זה קודם כל, להיות אדם".

משפט של מאיה אנג'לו מלווה אותנו

אנשים יכולים לשכוח מה עשית, אך לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש"

קביעת פגישה

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור בהקדם

* שדות המסומנים בכוכבית עם שדות חובה